VULM A MLÁDEŽ 1. FC TATRAN PREŠOV

Futbalový klub 1. FC Tatran Prešov si v plnej miere uvedomuje, že je potrebné vychovávať mladé športové talenty a zároveň tak dať deťom a mládeži príležitosť tráviť svoj voľný čas zmysluplne. Aj z tohto dôvodu vznikla v Prešove Futbalová akadémia 1. FC Tatran Prešov, cieľom ktorej je zabezpečiť lepšiu výchovu a fungovanie mládeže a juniorov pomocou športu.

My sme sa rozhodli podporiť túto skvelú myšlienku formou profesionálnych dresov všetkým družstvám mládeže zaradených do programu Futbalovej akadémie. Akadémiu tvoria družstvá chlapcov vo veku od 5 do 15 rokov, ktorí sú na svoju účasť v akadémii patrične hrdí. Síce obetujú každý víkend na zápasy a cez týždeň tvrdo trénujú na ihrisku aj v telocvični, tešia sa z každého úspechu a my s nimi.

Prajeme Futbalovej akadémii 1. FC Tatran Prešov veľa sily aby aj naďalej vítala nové talenty vo svojich kruhoch a mladým futbalistom prajeme veľa úspechov na trávnikoch tu na Slovensku ale aj v zahraničí. VULM bude aj naďalej súčasťou podpory tak peknej myšlienky.

Späť